۴۵۰۰ نفر پرستار در البرز به مردم خدمات ارایه می دهند

دسته: روز پرستار
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
۴۵۰۰ نفر پرستار در البرز به مردم خدمات ارایه می دهند

رئیس سازمان نظام پزشکی استان البرز گفت: در استان البرز 4500 نفر پرستار مشغول خدمات رسانی به مردم هستند در حالیکه از شرایط مناسب شغلی به طور کامل برخوردار نیستند.

به گزارش پرستار نیوز از ایرنا، جمال محمدی در سخنان پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه کرج ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار اظهار داشت: پرستاران در زمان دفاع مقدس در خط مقدم جبهه به خدمات درمانی پرداختند که عده ای از آنان به درجه رفیع شهادت و برخی نیز جانباز شدند که این روش نشانه ی الگوگیری آنان از بانوی بزرگواری چون حضرت زینب (س) است.

وی گفت: در حوزه ی پرستاری مصادیق مهمی مطرح است که مهم ترین آن عشق و دیدگاه بسیجی پرستاران است که این مهم را ملت ایران در دوران دفاع مقدس به عینه دیدند.

محمدی افزود: نگاه به پرستاران نباید یک نگاه قدیمی باشد که صرفا پرستاران مراقبت از بیماران، کودکان و سالمندان را داشتند.

وی اضافه کرد: امروزه پرستاران دارای علم دانشگاهی در سطوح مختلف هستند که به مردم خدمات مراقبتی، درمانی و رهبری ارایه می دهند.

رئیس سازمان نظام پزشکی البرز گفت: مردم برای آشنایی نسبت به واژه پرستاری آنچه که حق است باید انجام دهند که این مهم در حوزه ی عمومی و تخصصی باید مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان داشت: ما پرستاران استان البرز به صراحت اعلام می کنیم که گوش به فرمان رهبریم و در جهت ارتقای خدمات کمی و کیفی حوزه ی سلامت از پای ننشینیم و تمام تلاش خود را به کار ببریم.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3612 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 259
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث