۱۵ آمبولانس در مراکز گردشگری گلستان مستقر می شود

دسته: فرهنگی ، اجتماعی
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۲ فروردین ۱۳۹۷
۱۵ آمبولانس در مراکز گردشگری گلستان مستقر می شود

سرپرست مدیریت حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در روز طبیعت 15 دستگاه آمبولانس در محدوده بوستان ها، فضاهای سبز و و مناطق گردشگری استان مستقر می شود.

به گزارش پرستارنیوز، علی رضا کمال غریبی روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگاران اظهار کرد: این طرح توسط مرکز اورژانس ۱۱۵ استان به منظور ارائه خدمات درمانی ضروری به شهروندان با استقرار آمبولانس و برپایی دو چادر امدادی در گرگان و گنبدکاووس و با حضور تکنسین ها از جمله پزشک، پرستار و کارشناس فوریت های پزشکی اجرایی می شود.

وی افزود: عوامل اورژانس از بامداد دوشنبه تا پایان روز و بازگشت مردم از مناطق تفریحی در مکان های مشخص شده، حضور داشته و آماده ارائه خدمات درمانی به شهروندان و گردشگران نوروزی هستند.

دکتر کمال غریبی از مردم خواست که همچون سال های گذشته با عوامل اورژانس همکاری داشته و در صورت نیاز به خدمات درمانی اورژانس مراتب را به سامانه ۱۱۵ و یا تیم های درمانی مستقر در سطح شهر گزارش کنند.

بنا به گزارش در قالب طرح سلامت نوروزی همچنین نیروهای امدادی اورژانس ۱۱۵دانشگاه علوم پزشکی گلستان با ۹۰دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در ۴۷ پایگاه و پنج ایستگاه سلامت جاده ای در حال ارائه خدمت هستند.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3521 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 92
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث