پیامک های اعزام پرستار به خارج از سوی نظام پرستاری جعلی است

دسته: فرهنگی ، اجتماعی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۵ شهریور ۱۳۹۷
پیامک های اعزام پرستار به خارج از سوی نظام پرستاری جعلی است

سازمان نظام پرستاری کشور، ارسال پیامک هایی جهت اعزام پرستاران به خارج برای کار و یا تورهای تفریحی برای پرستاران به کشورهای مختلف با نام سازمان نظام پرستاری را تکذیب کرد و هشدار داد: اطلاع رسانی ها از سایر مراجع به نام سازمان نظام پرستاری مورد تایید این سازمان نبوده و متخلفان در صورت استفاده از نام سازمان نظام پرستاری کشور مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

به گزارش پرستار نیوز از سازمان نظام پرستاری ، یکی از جرائمی که امروزه در فضای مجازی باب شده و مبالغ بسیاری از هموطنان عزیز کلاهبرداری شده، از طریق ارسال پیامک صورت گرفته، پیامک هایی که با استفاده از نام سازمان نظام پرستاری کشور به صورت جعلی بوده و با متنی بسیار جذاب و اغوا کننده طراحی می شوند و در غالب شایعاتی چون اعزام پرستار به خارج از کشور و یا ارسال پیامک هایی با مضمون تور تفریحی به کشورهای مختلف برای پرستاران توسط سازمان نظام پرستاری منتشر می شود .

اخیرا شاهد بودیم، برخی از افراد سودجو و فرصت طلب در موقعیت، شرایطی که بتوانند ، مردم را با برنامه ها و تورهای تفرحی و ایجاد اشتغال تحت تأثیر قرار می دهند و از طریق سامانه های مختلف اقدام به ارسال پیامک هایی با عناوین مرتبط و با نام سازمان نظام پرستاری به مشترکان تلفن همراه می کنند .

قابل توجه پرستاران عزیز، اطلاع رسانی در خصوص مسائل پرستاری صرفا از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری به آدرس: www.ino.ir، سامانه پیامکی به شماره: ۲۰۰۰۱۰۲۳ و کانال اطلاع رسانی سازمان درتلگرام به آدرس: @ino_ir انجام میشود.

لازم به ذکر است که اطلاع رسانی ها از سایر مراجع به نام سازمان نظام پرستاری مورد تایید این سازمان نبوده و متخلفان در صورت استفاده از نام سازمان نظام پرستاری کشور مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3575 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 419
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث