پنجمین کنگره بین المللی اخلاق پرستاری مهر ۹۶ برگزار می شود

دسته: اخلاق حرفه ای , علمی، پژوهشی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
پنجمین کنگره بین المللی اخلاق پرستاری مهر ۹۶ برگزار می شود

دبیرعلمی پنجمین کنگره اخلاق پرستاری از برگزاری اولین جلسه کمیته علمی این کنگره خبر داد و گفت: بر اساس تصمیمات اخذ شده در این نشست مقرر شد این کنگره به صورت بین المللی و در مهر ماه 96 برگزار شود.

به گزارش پرستارنیوز به نقل از معاونت پرستاری، دکتر عباس عباس زاده افزود: اولین نشست کمیته علمی پنجمین کنگره اخلاق پرستاری روز گذشته با حضور اساتید و بزرگان حوزه پرستاری و مسئولانی از معاونت پرستاری وزارت بهداشت برگزار شد و طی آن مقرر شد این کنگره در مهر ماه ۹۶ برگزار شود.

وی افزود: در این نشست همچنین در مورد تعیین محورهای کنگره و روش های اجرای آن بحث و تبادل نظر شد و قرار شد این کنگره، در دو روز و به صورت بین المللی برگزار شود و ازسخنرانانی کلیدی از خارج از کشور که در حوزه اخلاق پرستاری کارهای ارزشمندی انجام داده اند، دعوت شود تا در این کنگره بین المللی حضور داشته باشند و سخنرانی کنند.

دبیرعلمی پنجمین کنگره اخلاق پرستاری ادامه داد: در مورد نحوه اطلاع رسانی درباره کنگره نیز مقرر شد، پوستر کنگره به همراه محورهای کنگره تهیه شود و به اطلاع علاقمندان برسد.

وی افزود: همچنین پیشنهادی مطرح شد مبنی بر اینکه از مدرسین اخلاق پرستاری دانشکده های پرستاری سراسر کشور دعوت به عمل آید تا در حاشیه این کنگره، نشست و هم اندیشی داشته باشند تا در مورد روشهای آموزش اخلاق پرستاری به دانشجویان بحث و تبادل نظر کنند.

دکتر عباس زاده تصریح کرد: درس اخلاق پرستاری و ارتباطات حرفه ای از سال ۹۳ به همه رشته مقاطع پرستاری اضافه شده است و قرار است نشست هم اندیشی برای مدرسان این درس با هدف ارتقاء کیفیت تدریس این واحد درسی برای تأثیر بخشی بیشتر بر دانشجویان برگزار شود.

دبیرعلمی پنجمین کنگره اخلاق پرستاری افزود: پس از این جلسه نیز نشست کمیته اجرایی کنگره برگزار می شود تا طی آن در مورد روند اجرای کنگره تصمیم گیری شود و برگزاری این جلسات تا روز برگزاری پنجمین کنگره اخلاق پرستاری ادامه دارد.

 

 


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3620 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 796
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث