پرستاران پیشقراولان عرصه نظام سلامت هستند

دسته: روز پرستار
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
پرستاران پیشقراولان عرصه نظام سلامت هستند

مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با تجلیل از خدمات ارزنده جامعه پرستاری به بیماران گفت که قشر شریف پرستار، پیشقراولان عرصه نظام سلامت هستند.

مدیریت درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد دارای یک بیمارستان ۶۰تختخوابی، یک پلی کلینیک، یک کلینیک و یک درمانگاه است.

رورانه افزون بر پنج هزار نفر به مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد مراجعه می کند و ۴۲درصد جمعیت استان از خدمات تامین اجتماعی برخوردارند.

به گزارش پرستار نیوز از ایرنا، پیام اکبری چهارشنبه شب در آیین جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار در سالن حکیم جرجانی دانشکده دندانپزشکی یاسوج، افزود: نقش و خدمات پرستاران با هیچ پاداش مادی قابل جبران نیست.

وی از افزایش خدمات درمانی تامین اجتماعی خبر داد و گفت: خدمات زایشگاهی ۱۱۷ درصد، بیمارستانی ۲۶ درصد، کلینیکی ۱۱ درصد و خدمات بستری ۱۱ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

مدیریت درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه توسعه خدمات درمانی تخصصی اولویت مدیریت درمان تامین اجتماعی است از فعالیت ۹ پرستار و ۶ کارشناس رادیولوژی و طب کار در واحدهای تابعه مدیریت درمان تامین اجتماعی این استان با اهدای لوح، تقدیر کرد.

۹۱ هزار و ۵۰۰ بیمه شده اصلی و خانواده آنها با جمعیت ۳۵۰ هزار نفر در استان کهگیلویه و بویراحمد با حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت از خدمات تامین اجتماعی برخوردارند.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3612 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 338
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث