پرستاران نمونه ایذه تجلیل شدند

دسته: روز پرستار
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۶ بهمن ۱۳۹۵
پرستاران نمونه ایذه تجلیل شدند

به مناسبت میلاد حضرت زینب (ع) و روز پرستار ،پرستاران نمونه شهرستان ایذه طی مراسمی با حضور از مسولین این شهرستان تجلیل شدند.

به گزارش پرستارنیوز از ایرنا،مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایذه در این مراسم گفت:جایگاه پرستاران در ایران اسلامی بسیار رفیع وخدمات آنان ،صادقانه،خدایی وخالصانه است.

مازیار حسن زاده با بیان اینکه اخلاق حسنه جزو صفات بندگان شایسته خداست،یاد آور شد: پرستاران زحمتکش با وجود سختی کار، به تاسی از بانوی کربلا، در مراکزدرمانی با اخلاص به مردم خدمت رسانی می کنند واین بسیار ارزشمند است.

وی با تاکید بر تاثیر خوب برخورد مناسب و دلسوزانه پرستاران دربهبود بیماران گفت: پرستاران جامعه اسلامی ما در احساس مسولیت از حضرت زینب (س) الگوگرفته اند.

حسن زاده ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر عنوان کرد: به این مناسبت این ایام ،مراقبتهای میانسالان ادارات شامل ویزیت پزشک،مراقبتهای تن سنجی،شیوه زندگی ،اندازه گیری فشار خون،تست قند خون،توزیع ویتامین دی،مشاوره روانشناختی ،مشاور تغذیه ،مشاوره باروری و واکسیناسیون برای کارکنان شبکه بهداشت ودرمان ومرکز بهداشت در روزهای یک شنبه و دوشنبه وسه شنبه از تاریخ ۱۷بهمن تا ۱۹بهمن،ساعت ۱۲در سالن مرکز بهداشت توسط پزشک و کارشناسان ستادی مراقبتی انجام می دهند .

در پایان این مراسم ۴۵نفر از پرستاران نمونه با اهدا لوح سپاس و هدایا مورد تجلیل قرار گرفتند.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3612 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 167
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث