پذیرش دانشجو در رشته پرستاری کودکان در دانشکده علوم پزشکی یاسوج

دسته: آموزش و آزمون
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۶
پذیرش دانشجو در رشته پرستاری کودکان در دانشکده علوم پزشکی یاسوج

دبیر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی یاسوج گفت: دانشکده علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد در کنکور سراسری سال ۹۷-۹۸ در رشته پرستاری کودکان دانشجو می پذیرد.

به گزارش پرستار نیوز ، دکتر محمد ذوالعدل گفت : دانشکده علوم پزشکی استان در سال ۶۹۹ با پذیرش دانشجوی کارشناسی پرستاری آغاز به کار کرده است.

وی افزود: در حال حاضر ۵ دانشکده پزشکی، دندانپزشکی،پرستاری،مامایی، بهداشت و تغذیه و پیراپزشکی در استان فعال است و هم اکنون دانشجو پذیرش می‌کند.

دبیر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی یاسوج ادامه داد: دانشکده پزشکی استان دارای تحصیلات تکمیلی شامل دوره‌های ارشد میکرولوژی، آناتومی، بیوشیمی و همچنین دستیاری تخصصی رشته کودکان، بیماران داخلی جراحی عمومی و بیماری‌های زنان است که در علوم پزشکی به عنوان رشته‌های اصلی شناخته شده اند.

وی گفت: هم اکنون دانشجویان در رشته‌های پرستاریِ مامایی، کارشناسی ارشد پرستاریِ سلامت بزرگسالان، پرستارِ سلامتِ جامعه و روان پرستاری فعالیت می‌کنند و رشته پرستاری کودکان را هم درخواست کرده ایم که امیدواریم به زودی در این دوره هم شاهد پذیرش دانشجو باشیم.

ذوالعدل اضافه کرد: این دانشکده در رشته‌های کارشناسی ارشد پرستاری در سه رشته سلامت بزرگسالان، سلامت جامعه و بهداشت جامعه نیزدر حال پذیرش دانشجو است.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3427 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 143
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث