هفته ی پرستار، هفته پرکار برای هیئت مدیره نظام پرستاری بندرعباس

دسته: روز پرستار
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
هفته ی پرستار، هفته پرکار برای هیئت مدیره نظام پرستاری بندرعباس

هیات مدیره نظام پرستاری بندرعباس در هفته پرستار بسیار پرکار عمل کرد و گزارش عملکرد بسیار پر باری در کارنامه کاری خود ثبت کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری – تحلیلی پرستار نیوز، هیات مدیره نظام پرستاری بندر عباس در هفته پرستار برای پرستاران و مردم بندر عباس فعالیت های خاصی انجام داد که کارنامه بسیار پر بار برای این هیات مدیره رقم زده شد فعالیت های صورت گرفته در این هیات مدیره به شرح زیر می باشد:

این هیئت مدیره در روز پرستار دو پایگاه پایش سلامت در بندر عباس برپا کرد که در این پایگاه فشار خون و قند خون ۲۲۰ نفر از شهروندان مورد پایش قرار گرفت. از دیگر فعالیت های صورت گرفته سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه رئیس هیات مدیره نظام پرستاری بندرعباس و توابع بود که به مسائل روز پرستاری پرداخته شد.

همچنین در هفته پرستار از بیمارستان ها و مراکز درمانی شهر با رئیس مجمع نمایندگان استان، رئیس دانشگاه، معاون درمان دانشگاه بازدید به عمل آمد و به مناسبت روز پرستار از پرستاران قدردانی شد.(بیمارستان های خلیج فارس، کودکان، ام لیلا، مجتمع پیامبر اعظم(ص) بخش فوریت ها و مراکز اعصاب و روان ابن سینا و پایگاه اورژانس ۱۱۵ گلشهر)

از دیگر فعالیت های انجام شده توسط این هیئت مدیره تشکیل جلسه با محوریت آقای هاشمی تختی نماینده مجلس به منظور بررسی مسائل و مشکلات پرستاری که با حضور معاون درمان دانشگاه، معاون درمان تامین اجتماعی، روسا، مدیران، مترون ها و سرپرستاران بیمارستان های شهر برگزار گردید.

هیئت مدیره نظام پرستاری بندرعباس به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار جشن بزرگی برای پرستاران بندرعباسی با برنامه های متنوع که در چند سال گذشته از نظر کیفی بی سابقه بود ، برپگزار کرد که در این مراسم استاندار و معاونین ایشان، فرماندار، رئیس دانشگاه و معاونین ایشان ، رئیس دانشکده پرستاری، مدیر پرستاری دانشگاه، رئیس بسیج جامعه پزشکی استان، روسا، مدیران، پرستاران و دانشجویان پرستاری حضور بهم رساندند.

این هیئت مدیره برنامه های مفرح دیگری برای پرستاران بندرعباسی برگزار نمود از جمله: برگزاری مسابقه آشپزی و شیرینی پزی ویژه مسابقه عکاسی از جلوه های ویژه پرستاری و طبیعت استان هرمزگان، مسابقه ورزشی طناب کشی ویژه آقایان در کنار دهمین هفته پیاده روی ساحلی با حضوری بی سابقه پرستاران و مهمان ویژه( معاون پرستاری وزارت بهداشت).

با رایزنی های صورت گرفته توسط هیئت مدیره نظام پرستاری بندرعباس با برنامه زنده تلویزیونی ” شوبندر” در مرکز صدا و سیما خلیج فارس شبکه استانی که ۳۰ نفر از پرستاران در آن شرکت کردند که مصاحبه ۷ نفر از آنان در خصوص معرفی پرستاری به جامعه بود .

نشست ۷۰ نفر از رابطین و مدیران و سرپرستاران با معاون پرستاری وزارت بهداشت در هفته پرستاری که توسط هیئت مدیره نظام پرستاری بندرعباس تدارک دیده شد.

از دیگر فعالیت های انجام شده توسط این هیئت مدیره رایزنی با بانک های مختلف جهت اعطای ۳۰۰ فقره تسهیلات به پرستاران بوده است.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3612 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 379
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث