نقش پرستاران در نجات و درمان بیماران

دسته: روز پرستار
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۶ بهمن ۱۳۹۵
نقش پرستاران در نجات و درمان بیماران

مدیرعامل بیمارستان میلاد با تکریم پرستاران در روز میلاد حضرت زینب (س)، گفت: گروه پرستاری در کنار پزشکان و سایر کارکنان نقش ارزنده‌ای در نجات ودرمان بیماران دارند.

به گزارش پرستار نیوز از فارس، به مناسبت ولادت اسوه صبرو استقامت حضرت زینب (س) و تکریم مقام پرستار ، جشن باشکوهی با حضور رئیس بیمارستان ، مدیران ارشد ، پزشکان و پرسنل پرستاری و پشتیبانی در بیمارستان میلاد برگزار شد.

در ادامه فیاض مدیرعامل بیمارستان با تبریک این روز به پرستاران اذعان داشتند : امروز که از شما پرستاران تقدیر می‌کنیم و این کمترین قدردانی از زحمات شبانه روزی شما عزیزان است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که می‌فرمایند: “پرستار برای بیمار فرشته رحمت است و آنگاه که بیمار دستش از همه جا کوتاه است، همه امیدش بعد از خدا به پرستار است؛ گاهی یک لبخند پرستار به بیمار دل افسرده، جان دوباره می‌دهد”، افزود: گروه پرستاری در کنار پزشکان و سایر کارکنان نقش ارزنده‌ای در نجات ودرمان بیماران دارند.

خاطر نشان می‌شود، در این مراسم که با حضور مدیرعامل برج میلاد و ملکی سخنگوی سازمان آتشانی همراه بود یاد خاطره شهدای آتش نشان که در ساختمان پلاسکو جانفشانی کردند گرامی داشته شد.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3612 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 196
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث