معاون پرستاری وزیر بهداشت از مصدومان حوادث تروریستی تهران عیادت کرد+ تصاویر

دسته: عکس پرستار
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
معاون پرستاری وزیر بهداشت از مصدومان حوادث تروریستی تهران عیادت کرد+ تصاویر

معاون پرستاری وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی به همراه مدیر کل دفتر ارتقا سلامت این معاونت برای عیادت از مصدومان حوادث تروریستی تهران به بیمارستان های محل بستری مصدومان این حادثه رفتند.

به گزارش پرستارنیوز، در این دیدار، محمد میرزابیگی معاون پرستاری وزارت بهداشت به همراه احمد نجاتیان، مدیر کل دفتر ارتقا سلامت این معاونت با حضور در بیمارستان های محل بستری مصدومان این حوادث از آنان عیادت کردند و از تلاش های تیم سلامت این بیمارستان ها برای مراقبت از مجروحان این حوادث قدردانی کردند.

میرزابیگی در این دیدار از نزدیک در جریان روند رسیدگی و مراقبت از مصدومان حوادث تروریستی روز چهارشنبه تهران در مجلس و حرم مطهر قرار گرفت و از کادر پرستاری بیمارستان های محل بستری این مصدومان در تهران که بلافاصله بعد از حادثه با آمادگی کامل و سازماندهی منظم و تلاش مضاعف نیزوها به مراقبت از مصدومان پرداختند، قدردانی کرد.

روز چهارشنبه بعد از دو حادثه تروریستی در تهران حدود ۵۶ مصدوم این حوادث به بیمارستان های تهران از جمله سینا، طرفه، امام حسین(ع)، ضیاییان، معیری منتقل شدند، همزمان با دستور وزیر بهداشت سایر بیمارستان های تهران نیز به حالت آماده باش قرار گرفتند.

پس از این حادثه، شبکه ای از مدیران پرستاری وزارت بهداشت تشکیل شد که با درخواست های فراوان داوطلبانه نیروهای پرستار برای کمک بیشتر به همکاران خود در بیمارستان های محل بستری مصدومان مواجه بودند.

با برنامه ریزی شبکه مدیران پرستاری این بیمارستان ها، تعداد پرستاران حاضر و نیروهای آنکال به سه برابر طرفیت عادی افزایش یافت و زنجیره تامین مراقبت های پرستاری تقویت شد و از روز چهارشنبه تاکنون کادر پرستاری حاضر در بیمارستان های محل بستری مصدومان به بیش از دو برابر ظرفیت عادی افزایش یافت.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3392 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 436
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث