مشکل معیشت پرستاران حل می شود

دسته: روز پرستار
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۷ بهمن ۱۳۹۵
مشکل معیشت پرستاران حل می شود

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرایی شدن برنامه ششم توسعه از سال آینده مشکل حقوق و دریافتی پرستاران حل خواهد شد.

به گزارش پرستارنیوز از ایرنا ، دکتر بشیر خالقی روز یکشنبه در بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) خلخال افزود: افزایش حقوق و مزایای پرستاران شاغل در مراکز بهداشتی ، درمانی و بیمارستان های کشور از مصوبه های نمایندگان مجلس در تدوین برنامه ششم توسعه کشور است و با اجرایی شدن آن از ابتدای سال آینده پرستاران نیز همانند پزشکان از مزایای مورد نظر بهره مند خواهند شد.

وی گفت: شغل پرستاری از جمله شغل های سخت است و پرستاران به دلیل سر و کار داشتن با بیماران رنجور همواره جسم و روحشان را در معرض آسیب قرار می دهند و از این رو تامین حقوق و مزایای این قشر تلاشگر جامعه از وظایف نمایندگان مجلس و دولت است.

فریدون بابایی ، فرماندار خلخال نیز در این بازدید با حضور در بیمارستان خلخال و دیدار و گفت و گو با پرستاران شاغل در این بیمارستان از نزدیک با مسائل و مشکلات آنها آشنا شد.

وی با بیان اینکه خدمات ارائه شده بهداشتی و درمانی به بیماران بستری در این بیمارستان مطلوب است افزود: تامین پزشکان متخصص و همچنین افزایش امکانات درمانی این بیمارستان ، بیماران را از مراجعه به پزشکان در مرکز استان و یا سایر شهرستان های بزرگ کشور بی نیاز کرده است.

خلخال در جنوب اردبیل و در همسایگی استان گیلان واقع می باشد. این شهرستان دارای یک بیمارستان و نیز دانشکده علوم پزشکی می باشد.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3612 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 191
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث