مدیریت مشارکتی اساس پیشبرد و تامین مطالبات پرستاری است

دسته: صنفی حرفه ای
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۷ مهر ۱۳۹۶
مدیریت مشارکتی اساس پیشبرد و تامین مطالبات پرستاری است

تمامی نهادهای تاثیر گذار در پرستاری شامل سازمان نظام پرستاری، معاونت پرستاری، هیئت بورد پرستاری و دانشکده ها باید همت خود را به کارگیرند تا تعامل بین گروهی افزایش یابد چراکه در سایه این تعامل هاست که می توانیم شاهد رشد و اعتلای پرستاری کشور باشیم.

به گزارش پرستارنیوز ، دکتر محمودی راد ضمن تاکید بر این مطلب اظهار داشت: به نظر می رسد در این راستا لازم است فارغ از هر جریان فکری فقط مصالح پرستاری مورد نظر قرار گیرد و دست اندرکاران عرصه پرستاری تمام همّ و غمّ خود را بر بهبود وضعیت پرستاران و ارائه راهکارهای عملی برای حل موانع خدمتی ایشان به کارببندند.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری بیرجند ادامه داد: مدیریت مشارکتی و تصمیم سازی مشارکتی با انجام کارهای کارشناسی شده و منطقی می تواند اساس پیشبرد پرستاری و تأمین مطالبات پرستاری باشد. بنابراین بایستی با توجه به این مهم و جلوگیری از ایجاد تفرق در جامعه پرستاری موجبات رشد روزافزون این حرفه را فراهم آوریم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم معاونت پرستاری در دولت دوازدهم با همکاری سایر نهادهای پرستاری کشور خدمات شایسته ای را به جامعه شریف پرستاری کشور ارائه دهد.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3427 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 76
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث