قول سازمان برنامه و بودجه برای تامین اعتبار جذب ۱۸ هزار پرستار

دسته: جذب واستخدام
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۴ دی ۱۳۹۷
قول سازمان برنامه و بودجه برای تامین اعتبار جذب ۱۸ هزار پرستار

سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس بابیان اینکه اعضای کمیسیون بهداشت ودرمان بهارستان در کمیسیون تلفیق بودجه تعیین شدند،گفت: در این جلسه بر اجرایی قوانین برنامه ششم توسعه به طریق جامع وکامل توسط وزارت بهداشت ودرمان تاکید شد.

به گزارش پرستارنیوز، حیدرعلی عابدی در گفت‌وگو با خانه ملت درباره جلسه امروز کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس،گفت:اعضای کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس درکمیسیون تلفیق بودجه با رای نمایندگان کمیسیون تعیین شدند بنابراین نماینده مردم اهواز همایون یوسفی، نماینده مردم سمنان احمد همتی و حیدر علی عابدی به عنوان نمایندگان کمیسیون بهداشت ودرمان در کمیسیون تلفیق بودجه حضور بعمل خواهندآورد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کلیات بودجه سال ۹۸ در حوزه سلامت نیز توسط مسئولان سازمان برنامه و بودجه ومحاسبات در جلسه امروزکمیسیون مطرح شدکه در این راستا اعضای کمیسیون،نظرات خود را در ارتباط با بودجه پیشنهادی حوزه سلامت مطرح کردند.

وی ادامه داد: نوبخت، نماینده تهران در این نشست انتقاد داشت که با توجه به اینکه سازمان برنامه و بودجه قول تامین اعتبار برای جذب ۱۸ هزار پرستار را داده دلیلی نبود که دانشجویان پرستاری جلوی مجلس تجمع کنند.

عابدی افزود: در این جلسه توضیحاتی از سوی مدیران و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه در خصوص منابع و مصارف بخش سلامت بودجه سال آینده نیز مطرح شد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس بابیان اینکه اعضای کمیسیون بهداشت ودرمان بهارستان در کمیسیون تلفیق بودجه تعیین شدندیادآورشد: در این جلسه بر اجرایی قوانین برنامه ششم توسعه به طریق جامع وکامل توسط وزارت بهداشت ودرمان تاکید شد.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3620 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 459
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث