عیادت رئیس نظام پرستاری میناب از پرستاران مصدوم در حادثه جاسک

دسته: حوادث
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۵ مهر ۱۳۹۶
عیادت رئیس نظام پرستاری میناب از پرستاران مصدوم در حادثه جاسک

رئیس نظام پرستاری میناب به عیادت پرستاران مصدوم در حادثه جاسک رفت.

به گزارش پرستارنیوز ، مرتضی حکمتی صبح امروزبا حضور در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس ضمن عیادت از بیماران مصدوم سانحه واژگونی خودرو گفت: پرستاران مصدوم حادثه رانندگی جاسک از وضعیت سلامت پایداری برخوردار هستند.

رئیس نظام پرستاری میناب به نمایندگی از سازمان نظام پرستاری کشور وضعیت درمانی پرستاران این سانحه را بررسی کرد.

وی یادآور شد: ظهر روز گذشته خودروی سواری پراید با ۵ سرنشین که ۳ نفر از آنها پرستار و ۲ نفر کادر اداری بیمارستان خاتم الانبیا شهرستان جاسک بودند ، در مسیر جاسک- لیردف ، واژگون شده که دو نفر کادر اداری این بیمارستان به مشکل خاصی نداشته و ترخیص شدند اما ۳ پرستار به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس منتقل شدند.

حکمتی افزود: نگین احمدی یکی از پرستاران این حادثه دچار ضربه به مهرهای ستون فقرات کمر شده ، ثنا گرگیج دجار شکستگی استخوان Hip شده و امروز تحت عمل جراحی قرار گرفته و برای ایشان پروتز گذاشته و به بخش ارتوپدی منتقل و شبنم ابطحی نیز دچار ضربه به ترقوه و سر و صورت شده و در بخش ICUبستری هستند که خوشبختانه هر سه دارای سطح هوشیاری بالا بوده و قادر به پاسخگویی می باشند.

وی ضمن آرزوی سلامتی ‌ این پرستاران تصریح کرد: تمام خدمات درمانی در جهت تسریع روند بهبودی آن‌ها انجام خواهد شد.

رئیس نظام پرستاری میناب در پایان از رئیس بیمارستان و تمامی پرستاران و کادر درمانی بیمارستان شهید محمدی بندرعباس جهت پیگیری حال این ۳ پرستار تشکر و قدردانی نمود.

 


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3392 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 236
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث