ضرورت حمایت جامعه پرستاری از تجمع دانشجویان پرستاری

دسته: صنفی حرفه ای
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۰ دی ۱۳۹۷
ضرورت حمایت جامعه پرستاری از تجمع دانشجویان پرستاری

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری آبادان تجمع دانشجویان پرستاری را عملی شایسته دانست و گفت: جامعه پرستاری باید از این عمل حمایت نمایند.

کورش نادری در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی پرستارنیوز با تاکید بر تجمع دانشجویان پرستاری مقابل مجلس گفت: دانشجوبان پرستاری در اعتراض به تعیین ردیف بودجه ای برای استخدام و جذب پرستاران مقابل مجلس تجمع کردند که می توان گفت کار پسندیده و قابل قبولی بوده است .

وی با بیان این که این عمل ، کاری بود که می بایست توسط جامعه پرستاری انجام می شد، افزود: دانشجویان این قشر جوان ، تحصیل کرده و فرهیخته قبل از جامعه پرستاری نسبت به جذب پرستار واکنش نشان دادند که جای تقدیر و تشکر دارد .

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری آبادان خاطر نشان کرد: جای بسی خوشحالی دارد، که جامعه دانشجویی به شدت و حدت ، حساسیت خود را نسبت به آینده حرفه ای خود و مسائل و مشکلات آن نشان دادند .

وی با اشاره به تجمع دانشجویان اظهار داشت: این تجمع حرکت خوبی بود و جامعه پرستاری و دستگاه هایی که با فعالیت های صنفی و حرفه ای پرستاری در ارتباط هستند نیز بایستی از این حرکت حمایت کنند تا نتیجه بخش باشد کما این که آثار و نتایج، نشان دهنده ی موفقیت و بازخوردهای خوب و نتایج مثبتی از سوی مسئولین داشته است .

نادری در پایان یادآور شد: اگر این کار به شکل گسترده تر و توسط سازمان های صنفی و حرفه ای هم انجام شود ، نتیجه بخش خواهد بود و اهدافی را هم که دانشجویان دنبال کرده اند محقق خواهد شد و جامعه پرستاری نیز می تواند از قبل آن بهره مند شود .


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3607 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 73
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث