صفحه‌ی”پرستار کتاب”افتتاح شد

دسته: برگزیده ها , پرستار کتاب , دسته‌بندی نشده
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۱ مهر ۱۳۹۵
صفحه‌ی”پرستار کتاب”افتتاح شد

صفحه‌ی "پرستار کتاب" پایگاه خبری - تحلیلی پرستار نیوز افتتاح شد.

همزمان با ایام گرامیداشت دفاع مقدس سال ۱۳۹۵، پایگاه خبری – تحلیلی پرستار نیوز سرویس خبری جدیدی را با محوریت کتاب راه‌اندازی کرده است.

این صفحه ویژه گروه های مختلف مرتبط با صنعت نشر و کتاب اعم از نویسندگان و مولفان، ناشران و فروشگاه های تخصصی حوزه پرستاری و همچنین کتابخوان ها از هر قشری، بالاخص کادر محترم پرستاری طراحی و بارگذاری شده است.

“پرستار کتاب” با عنوان‌های «کافه کتاب پرستاری» ویژه نقد و بررسی کتب علوم پرستاری، «پرستار اهل قلم» برای معرفی محققان و پژوهشگران، نویسندگان و مولفان پرستار و آثار ایشان ، «کتاب خانه پرستار» که شامل کتب علوم پرستاری و نویسندگان کادر پرستاری در هر زمینه است که در آن ضمن ارائه‌ی اطلاعات کلی، مرور و توصیفی بر هر کتاب نیز درج می شود و بخش «انتشارات پرستاری»  که انتشارات این حوزه را معرفی می کند، تشکیل شده است.

در “کافه کتاب پرستاری” اساتید و صاحبنظران به ارائه‌ی نقطه‌نظرات مکتوب و شفاهی خود درباره‌ی کتاب‌ها، نویسندگان و مسائل اصلی عرصه‌ی کتاب و نشر علوم پرستاری خواهند پرداخت.

و در همین مجال دست یاری را به سوی تمام صاحب نظران، نویسندگان و ناشران پرستار و پرستاری دراز می نماییم و آماده ایم از طرق ارتباطی متعدد “پرستار نیوز” در هر یک از عناوینی که تعریف شده است با افتخار پذیرای مطالب ایشان باشیم.

parastarnews@gmail.com


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3623 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 966
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث