رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روز پرستار را تبریک گفت

دسته: روز پرستار
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روز پرستار را تبریک گفت

بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و تلاش های ارزنده این قشر ابراز نموده، توفیق و ارتقای روزافزون مقام و منزلت همه پرستاران زحمتکش کشور به ویژه پرستاران شهرستان های کرمان و راور را ازدرگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

به گزارش پرستار نیوز از سازمان نظام پرستاری ؛ دکتر محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در آستانه پنجم جمادی الاول، ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار پیام تبریکی صادر نمود.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

کمک شما پرستاران برای کارهایی که انجام می‌دهید پیش خدای تبارک و تعالی اجر است.» حضرت امام خمینی(ره)

بسم الله الرحمن الرحیم

پنجم جمادی الاول؛ سالروز ولادت با سعادت بزرگ بانوی صبر و استقامت و درایت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، فرصت ارزشمندیست برای قدردانی از زحمات شبانه روزی جامعه پرستاری که بحق یکی از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت هستند.

شغل پرستاری یک عبادت است، عبادتی که در تراز عبادت‌های درجه اول است جامعه پرستاری، مجموعه ای پویا با هدفی مقدس، سرشار از محبت به هم نوع و شیفته خدمت است. بی شک، نام گذاری این روز فرخنده به عنوان روز پرستار، ادای احترام به فرشتگانی زمینی است که خدمت به خلق را بزرگ‌ترین افتخار خود می‌دانند و بواسطه این افتخار به دنبال کسب رضای الهی هستند.

اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب (س) به محضر تمامی پرستاران و سفیران سلامت کشور؛ بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و تلاش های ارزنده این قشر ابراز نموده، توفیق و ارتقای روزافزون مقام و منزلت همه پرستاران زحمتکش کشور به ویژه پرستاران شهرستان های کرمان و راور را ازدرگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

محمدرضا پورابراهیمی

نماینده مردم کرمان و راور

ورئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3612 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 171
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث