رئیس کل نظام پرستاری عزل شد/ آدابی رفت، دالوندی آمد

دسته: صنفی حرفه ای
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
رئیس کل نظام پرستاری عزل شد/ آدابی رفت، دالوندی آمد

رئیس شورای عالی نظام پرستاری از برکناری دکتر آدابی ،رئیس کل سازمان نظام پرستاری و انتصاب دکتر دالوندی به عنوان ریاست جدید این سازمان خبر داد.

به گزارش پرستارنیوز، طاهره زاهد صفت، رئیس شورای عالی نظام پرستاری در گفتگو با رسانه ها از برکناری دکتر آدابی، رئیس کل سازمان نظام پرستاری خبر داد و گفت: درخواست استیضاح وی با امضای ۷ نفر از اعضا به دست ما رسیده بود که بلافاصله یک کمیسیون ویژه ۷ نفره تشکیل شد. عمده دلایل درخواست کنندگان برای برکناری وی، عدم حضور تمام وقت در سازمان و مطرح ساختن مواضعی به صورت مبهم به عنوان اهداف سازمان بود.

وی افزود: با مطرح شدن این مسائل جلسه فوق العاده‌ای تشکیل شد و مخالفان و موافقان به سخنرانی پرداختند که البته ۴۰ دقیقه نیز به دکتر آدابی فرصت داده شد تا از خود دفاع کند اما در نهایت وی با ۱۳ رای مخالف (از ۳۰ نفر) برکنار شدند.

زاهد صفت یادآور شد: هم‌چنین تصمیم گرفته شده سریعا رئیس کل سازمان انتخاب شد که بر این اساس و با توجه به رای اعضا سه نفر آقایان دالوندی، قربانی و مظلوم کاندید شدند که هر یک به مدت ۱۰ دقیقه به ایراد سخنرانی پرداختند که در نهایت آقای مظلوم انصراف دادند و آقای اصغر دالوندی با ۱۵ رای موافق به عنوان رئیس سازمان انتخاب شدند.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3521 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 218
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث