حدیث فولادوند و جمعی از پرستاران مهمان امشب برنامه «هنگام پرواز»

دسته: روز پرستار
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۶ بهمن ۱۳۹۵
حدیث فولادوند و جمعی از پرستاران مهمان امشب برنامه «هنگام پرواز»

برنامه «هنگام پرواز» امشب به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور حدیث فولادوند و جمعی از پرستاران تنها بیمارستان منطقه قلعه گنج پخش می شود.

به گزارش پرستار نیوز از دیباچه، برنامه امشب «هنگام پرواز» (۱۶ بهمن ماه) به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور حدیث فولادوند و جمعی از پرستاران تنها بیمارستان منطقه قلعه گنج پخش می شود.

همچنین غلامرضا صنعتگر، به عنوان خواننده در برنامه امشب حضور دارد و قطعاتی را اجرا می کند.

برنامه امشب «هنگام پرواز» که معطوف به حضور بانوان خاص و ویژه بانوانی است که دارای تخصص و هنر هستند، میزبان ۲۵ تن از پرستاران و تعدادی از خانواده های شهدای مدافع حرم است.

در این برنامه نیز همچون برنامه شب های قبل، گزارشی از فعالیت های گروه جهادی مبشرین که متشکل از طلبه های حوزه علمیه قم هستند و در روستاهای اطراف این منطقه فعالیت های فرهنگی انجام می دهند، نیز روی آنتن می رود.

برنامه «هنگام پرواز» کاری از معاونت فرهنگی اجتماعی بنیاد مستضعفان و با مشارکت گروه اجتماعی شبکه سه سیما است که به مناسبت دهه فجر از ۱۲ تا ۱۷ بهمن ماه ساعت ۱۹:۳۰ روی آنتن شبکه سه می رود.

هدف برنامه «هنگام پرواز» نمایش و پوشش تصویری توانمندی های مردم منطقه قلعه گنج است تا اقدامات فرهنگی و اقتصادی آنها که با مشارکت و حمایت بنیاد مستضعفان به منصه ظهور رسیده است، دیده شود. در این منطقه فعالیت های مبتنی بر اقتصاد مقاومتی در قالب ایجاد تشکل های تعاونی منطقه ای با حمایت بنیاد شکل گرفته است تا حس همکاری بین روستاییان منطقه بیدار شود و آنها را به سمت فعالیت های اقتصادمحور تشویق کند که از جمله این فعالیت ها می توان به راه اندازی سوپر مارکت و تولیدی های مختلف اشاره کرد.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3612 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 186
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث