جشن روز پرستار در مشهد و سبزوار با حضور معاون پرستاری وزیر بهداشت برگزار شد

دسته: روز پرستار
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۸ بهمن ۱۳۹۵
جشن روز پرستار در مشهد و سبزوار با حضور معاون پرستاری وزیر بهداشت برگزار شد

جشن روز پرستار در مشهد و سبزوار با حضور معاون پرستاری وزیر بهداشت برگزار شد. در این مراسم ضمن تقدیر از پرستاران نمونه به 4 پرستار به صورت نمادین پروانه صلاحیت حرفه ای اهدا شد.

به گزارش پرستارنیوز ازمعاونت پرستاری، مراسم بزرگداشت میلاد حضرت زینب کبری (س) و جشن روز پرستار با حضور محمد میرزابیگی، معاون پرستاری وزارت بهداشت و رئیس و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد و ضمن معرفی و تقدیر از پرستاران نمونه به ۴ پرستار، پروانه صلاحیت حرفه ای اهداء شد.

صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران در روز ۱۳ بهمن همزمان با مراسم کشوری روز پرستار کلید خورد و بر اساس برنامه ششم توسعه، قرار است تا پایان این برنامه تمام پرستاران پروانه صلاحیت حرفه ای کسب کنند.

محمد میرزابیگی همچنین بعد از ظهر یکشنبه برای شرکت در مراسم روز پرستار به سبزوار رفت. و از پرستاران نمونه این شهرستان و خانواده شهدای مدافع حرم در این شهر با حضور معاون وزیر بهداشت تجلیل شد.

محمد میرزابیگی در این مراسم نیز گزارشی از عملکرد معاونت پرستاری وزارت بهداشت به پرستاران ارائه کرد.

در جریان این سفر معاون پرستاری وزیر بهداشت از بیمارستان حشمتیه و شهیدان مبینی سبزوار نیز دیدار کرد و با اهدای گل از پرستاران این دو مرکز تجلیل کرد.

همچنین اولین نمایشگاه دستاوردهای بیمارستان حشمتیه سبزوار نیز با حضور معاون پرستاری وزیر بهداشت افتتاح شد.

بر اساس این گزارش، معاون پرستاری وزیر بهداشت در ادامه سفر به سبزوار با حضور در منزل شهید مدافع حرم، محمد ابراهیم توفیقیان از رشادت های این شهید بزرگوار تجلیل کرد.

 

 


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3612 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 517
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث