جذب ۹۸ نفر نیروی کمک پرستار و دستیار دندانپزشک در واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

دسته: جذب واستخدام
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۸ آذر ۱۳۹۶
جذب ۹۸ نفر نیروی کمک پرستار و دستیار دندانپزشک در واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: 98 نفرنیروی کمک پرستار و دستیار دندانپزشک در واحدهای بهداشتی ودرمانی تابعه دانشگاه در سال جاری جذب خواهند شد.

به گزارش پرستار نیوز ، مدیر منابع انسانی دانشگاه ضمن تأیید مطلب فوق اظهار کرد: جذب ۴۹ نفر نیروی کمک پرستار با احتساب سهمیه ی ایثارگری در قالب نیروی شرکتی برای بکارگیری در واحدهای درمانی تابعه دانشگاه در سال جاری انجام خواهد شد.

دکتر پژمان بختیاری نیا ادامه داد ثبت نام و تحویل مدارک از متقاضیان آزمون جذب نیروی کمک پرستار انجام شده است و مدارک آنان در حال بررسی می باشد.

وی همچنین اضافه کرد متقاضیانی که در این آزمون قبول شوند طبق تسهیم کردن سهمیه ی اعلام شده توسط معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز در بیمارستان های تابعه بکارگیری خواهند شد.

بختیاری نیا درخصوص جذب نیروی دستیار دندانپزشک نیز اذعان داشت : به استناد دستورالعمل اجرایی برنامه پزشک خانواده و بیمه روستایی، فراخوان جذب ۴۹ نفر نیروی دستیار دندانپزشک با احتساب سهمیه ی ایثارگری جهت بکارگیری در واحدهای دندانپزشکی مراکز خدمات جامع سلامت تابعه دانشگاه انجام شده است که متقاضیان هم اکنون درحال ثبت نام در این آزمون می باشند.

مدیر منابع انسانی دانشگاه ادامه داد متقاضیان علاقه مند می توانند تا روز شنبه ۱۸ آذرماه ۹۶ با توجه به شرایط مندرج در فراخوان نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

بختیاری نیا با اشاره به شرایط مندرج در فراخوان ،گذراندن دوره های مخصوص و داشتن گواهینامه های معتبر که از مراکز مجاز برگزاری این دوره ها می باشد را برای متقاضیان ضروری دانست و افزود طبق استعلام از وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گواهینامه های دارای درجه اعتبار قابل قبول می باشد و متقاضیانی که دارای گواهینامه ی فاقد اعتبار باشند نمی توانند در این آزمون شرکت نمایند.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3427 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 336
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث