جذب ۱۳۰۰۰ پرستار در آلمان برای تقویت سیستم پرستاری

دسته: بین الملل
۳ دیدگاه
پنجشنبه - ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
جذب ۱۳۰۰۰ پرستار در آلمان برای تقویت سیستم پرستاری

دولت فدرال آلمان قانون تقویت پرسنل پرستاری را با ایجاد 13000 فرصت شغلی پرستاری برای مراقبت از بیماران تصویب کرد.

به گزارش پرستارنیوز، وزیر بهداشت دولت فدرال آلمان با بیان اینکه اتفاقاتی در حیطه ی پرستاری در دنیا در حال رخ دادن است و کشور آلمان با این رخدادهای جدید جهت حمایت از از فعالیت های پرستاری و تقویت کیفیت مراقبت از بیماران ، این قوانین را به تصویب رسانده است، گفت: این قوانین جدید شامل:ایجاد ۱۳۰۰۰ فرصت شغلی جدید پرستاری برای مراقبت از بیماران بستری ، مراقبت های سرپایی برای سالمندان، بخصوص سالمندانی که در مناطق روستایی سکونت دارند، با پرداخت حقوق بهتر به پرستاران که در این مناطق فعالیت می کنند.

وی ادامه داد: افزایش نیروی پرستاری در بیمارستان هایی که حقوق نیروی های خود را کامل و مزایای بیشتری را به پرستاران اختصاص می دهد و تقویت آموزش پرستار کودکان، پرستاری و کمک پرستاری با پرداخت حقوق کامل از ابتدای تحصیل از سال ۲۰۱۹ است.

وزیر بهداشت دولت فدرال آلمان افزود: تصویب قانون بهبود مراقبت پرستاری تا سال ۲۰۲۰ در بیمارستان ها و برای حصول اطمینان از ایمنی بیماران ، که اطلاعاتی درباره میزان پرستاران شاغل در بیمارستان ها و میزان پرداختی برای مراقبت پرستاری را فراهم می آورد. همچنین این قانون محدودیت هایی را برای پذیرش بیماران در بیمارستان هایی که نیروی کمتری دارند اعمال می کند.

وی یادآور شد: برای افزایش جذابیت حرفه پرستاری، موسسات آموزشی پرستاری که در بهبود سازگاری حرفه با خانواده و شغل پرستاران فعالیت بیشتری دارند، حمایت می شود.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3612 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 549
برچسب ها:
دیدگاه ها
شادابفر سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۶:۵۹ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
برای ثبت نام کمک پرستار برای اعزام به آلمان باید چیکار کرد
خواهش میکنم راهنماییم کنید
من زبان آلمانی رو بلدم
ممنون میشم کمکم کنید

Mahnaz سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۶:۵۹ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

شرایط ثبت نام برای کمک پرستاری در آلمان چیه ، نگفتین چطوری و کجا باید بریم برای انجام این کار؟؟؟؟چه شرایطی داره ، سن و ……؟؟؟

مانی پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۹:۱۱ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

سلام من علاقه مند به نگهداری کودکان و سالمندان در آلمان هستم
لطفا شرایط رو بگید تا دوره های لازم را بگذرانم.
متشکرم

یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث