جامعه مامایی، حامیان اصلی سلامت زنان، کودکان و خانواده‌ها است

دسته: فرهنگی ، اجتماعی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
جامعه مامایی، حامیان اصلی سلامت زنان، کودکان و خانواده‌ها است

معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه ماما نخستین رحمت الهی در نجات جان انسان ها است،گفت:جامعه مامایی حامیان اصلی سلامت زنان، کودکان و خانواده‌ها به شمار می‌آید.

به گزارش پرستارنیوز، دکتر مریم حضرتی به مناسبت روز جهانی ماما در پیامی ضمن تبریک این روز به تلاشگران جامعه مامایی که وظیفه دشوار و حیاتی حفظ سلامت مادر و نوزاد را به عهده دارند، اظهارکرد: روز جهانی ماما، به بهانه تقدیر از پیشگامان ارتقای بهداشت و سلامت جامعه فرصت مناسبی برای تکریم و تجلیل از این قشر صبور، مخلص و زحمتکش است.

وی در این پیام با بیان اینکه قلب‌های مضطرب هر مادری با نگاه‌های آرامبخش و امیدآفرین ماما آرام می‌گیرد و آمدن عزیزترین موجود زندگی را نوید می بخشد، گفت: ‌بی تردید جامعه مامایی حامیان اصلی سلامت زنان، کودکان و خانواده‌ها به شمار می‌آیند که با تضمین سلامت مادران و نوزادان، زندگی، نشاط و شادابی را در جامعه به ارمغان می‌آورند.

بنا به این گزارش از وبدا، حضرتی در این پیام تاکید کرد: جامعه مامایی، دانش و مهارت حرفه‌ای را به زیور ایثار، ایمان و از خودگذشتگی آراسته و توفیقات چشمگیری در زمینه تامین سلامت مادران، نوزادان داشته است.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3521 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 105
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث