تقویت دایره حمایت شغلی ازپرستاران به عنوان حافظان سلامت ضرویست

دسته: روز پرستار , فرهنگی ، اجتماعی
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۱۴ بهمن ۱۳۹۵
تقویت دایره حمایت شغلی ازپرستاران به عنوان حافظان سلامت ضرویست

فرماندار خمین گفت: تقویت دایره حمایت شغلی از پرستاران به عنوان حافظان و تامین کنندگان سلامت در جامعه ضروریست.

به گزارش پرستار نیوز از ایرنا، سید مهدی ساداتی روز پنجشنبه در آستانه روز پرستار در بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) و دیدار با نیروی انسانی پرستار، افزود: پرستاران حلقه مهم و محوری در درمان محسوب می شوند و کیفیت خدمات آنان به طور مستقیم با سلامت بیماران در ارتباط است.

وی اظهار کرد: پرستاران به عنوان یکی از ارکان مهم در موفقیت برنامه تحول سلامت دولت که عامل رضایتمندی مردم از خدمات این حوزه شده است، می باشند.

فرماندار خمین خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید توجه خاصی به ارتقاء سطح بهداشت و درمان دارد و در راستای اجرای برنامه تحول سلامت بخش مهمی از بار مسئولیت به دوش پرستاران است.

وی به افزایش حجم مراجعات مردم به بیمارستان این شهر پس از اجرای برنامه تحول سلامت اشاره کرد و ادامه داد: این برنامه باعث رضایتمندی مردم از خدمات بهداشتی و درمانی شده است.

ساداتی، ضمن بازدید از قسمت های اورژانس، سی سی یو، دیالیز، رادیولوژی پیشرفته و بخش جراحی بیمارستان با تعدادی از پرستاران، پرسنل کشیک با بیماران و همراهان آنان گفت و گو کرد.

شهرستان خمین با ۱۱۰ هزار نفر جمعیت دارای یک بیمارستان با خدمات درمانی و بستری و ضریب اشتغال تخت ۷۷ درصدی است.

در تقویم رسمی کشور ۱۵ بهمن ماه جاری همزمان با پنجم جمادی الاول سالروز ولادت با سعادت حضرت زینت (س) به عنوان روز پرستار نامگذاری شده است.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3575 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 238
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث