تقدیر کوثر از پرستاران نمونه

دسته: روز پرستار
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۸ بهمن ۱۳۹۵
تقدیر کوثر از پرستاران نمونه

با حمایت موسسه اعتباری کوثر مراسم تقدیر از پرستاران نمونه دانشکده علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

به گزارش پرستارنیوز از نقدینه؛ محمد رحیم گلبداغی مدیر شعب استان خراسان رضوی در حاشیه برگزاری جشن ویژه روز پرستار دانشکده علوم پزشکی مشهد گفت: نام‌گذاری‌ روزهایی مانند روز پرستار قطعا برای یادآوری و قدردانی تلاش‌های بخشی از افراد جامعه است که به یک نام یا صفت از دیگران متمایز می‎شوند.

وی افزود: و اگرنه هر روز، روز پرستار، پزشک و بهانه ای برای تقدیر از این قشر پرتلاش و زحمتکش است؛ همه آنها که در قالب یک تیم و در سراسر میهن عزیزمان ایران، روز و شب در حال خدمت به هموطنان هستند.

این گزارش می افزاید: در این مراسم که همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و تقارن آن با روز میلاد حضرت زینب(س) و روزپرستار برگزار شد، مدیر شعب استان خراسان رضوی به همراه مسئولین استان پرستاران نمونه دانشگاه علوم پزشکی تقدیر کردند.

بر اساس این گزارش؛ همچنین مراسم پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد با حضور محمد کافی رئیس دانشگاه و حجت الاسلام صالحی مسئول نهاد رهبری دانشگاه فردوسی مشهد و محمد رحیم گلبداغی مدیر شعب استان خراسان رضوی برگزار شد.

این گزارش می افزاید:در مراسم پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد از موسسه اعتباری کوثر به عنوان حامی معنوی دانشگاه فردوسی مشهد در جشنواره های دانشجویی تقدیر شد.

کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد از حمایت های معنوی موسسه اعتباری کوثر در جشنواره های دانشجویی تقدیر کرد و به نمایندگی از خانواده بزرگ کوثر از محمد رحیم گلبداغی مدیر شعب استان خراسان رضوی به عنوان یکی از یادگاران دوران انقلاب و دفاع مقدس تقدیر به عمل آورد.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3612 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 293
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث