تعرفه آگهی

تبلیغات در پرستارنیوز

پایگاه خبری-تحلیلی پرستار نیوز اولین پایگاه خبری-تحلیلی پرستاری کشور می باشد که با توجه به ماهیت تخصصی و صنفی، حرفه ای خود مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان زیادی از جامعه پرستاری و دغدغه مندان این رشته را داراست.

پایگاه خبری-تحلیلی پرستارنیوز با توجه به این موضوع و با مطالعه بازار ایران و همچنین درک نیازهای سفارش دهندگان آگهی اقدام به ارائه شیوه خاص و مناسبی جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات ،خدمات و معرفی وب سایتها نموده است. مزیت استفاده از سرویس و خدمات تبلیغاتی در پرستاریار قیمت منصفانه آن با توجه به تعداد نمایش، مدت بالای نمایش و استفاده از مخاطبان واقعی بالا میباشد.

چگونگی نمایش و تعرفه نمایش آگهی

بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه های قید شده در جدول تعرفه و با توجه به موقعیت نمایش درخواستی توسط مشتری نمایش داده می شود.

جدول تعرفه آگهی بر اساس موقعیت نمایش در سایت

کلاس

مدت نمایش(روز)

سایز آگهی

تعرفه آگهی به ریال

A

۳۰

(سمت چپ هدر)

۱۰.۰۰۰.۰۰۰

       

B

۳۰

ستون بزرگ(میانی)

۵.۰۰۰.۰۰۰

       
C ۳۰ ستون کوچک(سمت چپ)

۳.۰۰۰.۰۰۰

مشخصات بنرها
اندازه بنرها طبق جدول و برمبنای پیکسل می باشد و حداکثر حجم قابل قبول برای بنرها صد کیلو بایت ( ۱۰۰KB) می‌باشد. بنرها می تواند در فرمت های PNG، GIF یا JPG و یا فایل فلش SWF باشند.
لازم به ذکر است در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد.

همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز می بایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد.

بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.
برای آگهی هایی که بنرهای تصویری (فرمت GIF یا JPG ) استفاده میکنند امکان ثبت کلیک وجود داشته و آگهی دهنده در صورت استفاده از بنرهایی با این فرمت میتواند در زمان ارسال فایل مراتب را اعلام نمایند.

ضمنا طراحی فایل آگهی برعهده آگهی دهنده می باشد و رعایت الزامات شرعی و قانونی نیز مورد توجه قرار گیرد.

نکات لازم در طراحی بنرها

۱-      بنرها نباید بیش از حد استاندارد٬ چشمک زن باشند.

۲-      فونت ها و اندازه های استاندارد استفاده شود.

۳-      موازین قانونی و عرف شرعی در طراحی رعایت شوند.

۴-      موضوع بنر با موضوع سایت و آگهی مرتبط باشد.

۵-      از نظر کیفیت رنگ و رنگ بندی مطلوب باشد .

نحوه پرداخت
پس از انتخاب کلاس تبلیغات مبلغ آنرا به شماره حساب ۲۰۲۹۸۰۲۱۰۰۸۰۹۴۷۱ بانک انصار به نام زینب نیک پور واریز نمایید و تاریخ، کد شعبه، میزان مبلغ واریز شده و شماره سند (فیش واریزی) را همراه بنر (تصویر آگهی) و لینک مرتبط با آگهی به ایمیل info@parastarnews.ir یا به صفحه تلگرامی پرستارخبرنگار ارسال نمایید.

همچنین می‌توانید مبلغ آگهی را از طریق شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۶۱۴۴۶۷۲۷ بانک انصار به نام زینب نیک پورواریز نمایید و تاریخ واریز، میزان مبلغ واریز شده و شماره کارت واریز کننده را همراه بنر و لینک مرتبط با آگهی به ایمیل و یا صفحه تلگرامی فوق الذکر ارسال نمایید.

توجه کنید مشخصات واریزی را نهایتاً تا ۷ روز پس واریزی به اطلاع ما رسانده و تایید آنرا دریافت کنید در غیر اینصورت سایت هیچ مسولیتی برای بررسی و تایید واریزی شما نخواهد داشت.همچنین توجه داشته باشید که واریز مبلغ آگهی به معنای قبول قوانین سایت و تایید نهایی سفارش آگهی است بنابراین حتما قبل از واریز مبلغ شرایط و قوانین جذب آگهی را مطالعه فرمایید.

نحوه سفارش آگهی
جهت سفارش آگهی کافیست با توجه به کلاس تبلیغاتی مدنظرتان و پرداخت تعرفه آن و فایل مربوطه و لینک احتمالی را به همراه مشخصات تعرفه واریزی (تاریخ،مبلغ واریزی و…) به آدرس الکترونیکیinfo@parastarnews.ir یا به صفحه تلگرامی پرستارخبرنگار ارسال نمایید. واریزی و همچنین آگهی ارسال شده بررسی و ظرف دو تا سه روز کاری آگهی شما فعال خواهد شد. به محض فعال شدن آگهی ایمیلی جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.

اگر برای نخستین بار است که سفارش آگهی می دهید و نسبت به محتوای سایت و پذیرش آن شک دارید می‌توانید ابتدا آدرس سایت و یا تصویر آگهی را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا بررسی و در صورت تایید به اطلاع شما برسد. در این زمینه قوانین و شرایط جذب آگهی که در همین صفحه اشاره شده است را نیز مطالعه کنید.

قوانین و شرایط جذب آگهی

 • الویت پذیرش آگهی با آگهی های مرتبط با حوزه پرستاری و نظام سلامت و یا مراکزی که تسهیلات خاصی برای این گروه ها مدنظر قرار دهند، می باشد.
 • از پذیرش آگهی سایت های حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
 • نمایش و درج آگهی پس از واریز تعرفه تبلیغات انجام پذیر خواهد بود.
 • درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در این سایت باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
 • هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
 • مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال پرستانیوز در قبول بنر و آگهی مختار است.
 • تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.
 • طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم طراحان ما آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.
 • پذیرش آگهی مربوط به فعالیت ها یا شخصیت های سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.
 • در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده می بایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
 • در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
 • پیشنهاد می شود قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که می خواهید تبلیغ آن را انجام دهید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.
 • واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است. وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد. همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید. مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای پرستارنیوز نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده پرستارنیوز نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم

 • شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی
 • تبلیغات شبکه ها و سایت های کسب در آمد براساس کلیک ( Pay Per Click ) یا همکاری اشتراکی
 • گروه های ایمیل (مانند گروه های یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیل ها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه
 • سایت هایی در زمینه انتشار فیلم و موزیک های غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت می کنند.
 • هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
 • سایت هایی که به نحوی محتوای سایت های فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ می کنند.
 • بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.
 • هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.

یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث