برنامه آموزشی مقطع کارشناسی پرستاری ارزیابی و بازنگری می‌شود

دسته: آموزش و آزمون , علمی، پژوهشی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۴ آبان ۱۳۹۷
برنامه آموزشی مقطع کارشناسی پرستاری ارزیابی و بازنگری می‌شود

در جلسه هیئت ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته پرستاری مقرر شد فرایند ارزیابی و بازنگری برنامه آموزشی رشته پرستاری در مقطع کارشناسی آغاز شود، تا در زمان مقتضی به صورت هدفمند و برنامه‌ریزی شده به اجرا درآید.

به گزارش پرستارنیوز، جلسه کمیته ارزشیابی و برنامه ریزی رشته تکنولوژی اتاق عمل درمحل این دبیرخانه تشکیل شد و در این جلسه ضمن ارائه گزارش بازدید های انجام شده از دانشگاههای علوم پزشکی مازندران، یزد و کرمانشاه در مقطع کارشناسی ارشد درخواست های تعدادی از دانشگاهها برای تاسیس رشته در مقطع کارشناسی مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در رابطه با موضوعات تقویت انجمن علمی دانشجویی اتاق عمل، برگزاری جلسه مدیران گروه های سراسر کشور همزمان با همایش کشوری دانشجویی اتاق عمل در آذر ماه۹۷ و نیاز سنجی برای بازنگری برنامه آموزشی رشته اتاق عمل در مقطع ناپیوسته، تبادل نظر انجام شد.

به گزارش دبیرخانه شورای علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، جلسه هیئت ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته پرستاری در مهرماه ۹۷ برگزار شد. در این جلسه فرم اعتبار بخشی مراکز آموزش پرستاری که توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز تهیه شده بود مطرح و مقرر شد این برنامه و فرمهای مربوطه برای اعضاء به صورت کارگاهی ارائه گردد.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3575 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 156
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث