بازتاب گسترده واکنش پرستار زاهدانی به سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا در رسانه های ملی

دسته: فرهنگی ، اجتماعی
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۳ مهر ۱۳۹۶
بازتاب گسترده واکنش پرستار زاهدانی به سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا در رسانه های ملی

"اگر لازم شود گزارش پرستاری ام را در دفاع از وطن بر روی ناوی در خلیج همیشه فارس خواهم نوشت" این پاسخ کوتاه و محکم یک پرستار زاهدانی است که در قالب عکسی در واکنش به سخنان توهین آمیز رئیس جمهور آمریکا و استفاده از عنوان "خلیج عربی" توسط وی، به سرعت در رسانه های عمومی منتشر شد و مورد بازدید مخاطبان بسیاری در فضای مجازی قرار گرفت.

به گزارش پرستارنیوز،  سلیمان نارویی دکترای پرستاری که چندی پیش نیز موفق به کسب عنوان محقق، پژوهشگر و پرستار برگزیده کشوری شد، شب گذشته و در پی سخنان رییس جمهور آمریکا با انتشار تصویری علاقه خود را به دفاع از میهن و نیز حفظ حریم کشور اسلامی به نمایش گذاشت.

وی در رابطه با اقدام خود این چنین توضیح داد: خاطراتِ سال های پر فراز و نشیب هشت سال دفاع مقدس بیانگر رشادت ها و دلیمردی های اقشار مختلف مردم این سرزمین و به خصوص قشرِ شریفِ پرستاری کشور در کسوت خدمت رسانی به رزمندگان و همچنین دفاع از مرزهای میهن عزیزمان است. به حق پرستاران از محوری ترین نیروها در جبهه های حق علیه باطل بودند و امروز نیز با حضور در جبهه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به ایفای نقش مشغولند.

در پی گزافه گویی های آقای ترامپ رئیس جمهور آمریکا، به اطلاع ایشان می رسانیم که در هر شرایطی آمادگی کامل در دفاع از خاک و کیان کشور عزیزمان داریم و به هیچ احدی اجازه نگاه چپ به سرزمین عزیزمان ایران جاویدان را نخواهیم داد.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3427 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 250
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث