انتخاب به عنوان پرستار نمونه درسال ۹۶ بهترین خبر عمرم بود/ حضرت زینب (س) الگوی پرستاران است

دسته: گفتگو
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۶
انتخاب به عنوان پرستار نمونه درسال ۹۶ بهترین خبر عمرم بود/ حضرت زینب (س) الگوی پرستاران است

پرستار نمونه سال 96 با بیان اینکه انتخاب شدنم به عنوان پرستار نمونه، بهترین خبر عمرم بوده است، گفت: حضرت زینب (س) الگوی رفتاری پرستاران ما است.

به گزارش پرستار نیوز به نقل از دلگان پرس، سال ۹۶ در حالی رو به پایان است که برای برخی خاطرات شیرین و برای برخی دیگر خاطرات تلخی داشته است. خیلی ها بهترین سال عمر آنها بوده است.

فاطمه بامری یکی از پرستارانی است که سال ۱۳۹۶ برایش پر از اتفاقات شیرین و جالب بوده است.

وی در گفتگو با دلگان پرس با بیان اینکه امسال به عنوان پرستار نمونه انتخاب شده است، اظهار کرد: با توجه به اینکه سه سالی بیشتر نیست که وارد حرفه پرستاری شده ام این بهترین خبر برایم تاکنون بوده است.

این پرستار با تاکید بر اینکه حرفه پرستاری سختی های بسیار زیادی دارد، ادامه داد: اما اگر خدمت رسانی با عشق به کار همراه باشد انسان این سختی ها را فراموش خواهد کرد.

وی عنوان کرد: انتخاب به عنوان پرستار آن هم در همین آغاز کار فرصت مناسبی برای تشویق است که تا سال ها به فعالیتم ادامه بدهم.

بامری با بیان اینکه حضرت زینب (س) الگوی رفتاری پرستاران است، اضافه کرد: ما نه تنها در کار خودمان از حضرت زینب (س) الگو می گیریم بلکه در همه امورات زندگانی از ائمه معصومین و اهل بیت عصمت و طهارت الگو می گیریم.

این پرستار خاطرنشان کرد: امیدوارم همانطور که سال ۹۶ برای من سال بسیار خوبی بود، سال ۹۷ نه تنها برای همه ملت ایران بلکه برای تمام مردم جهان سالی پر از خوشی و شادی باشد.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3575 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 524
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث