امضا تفاهم نامه بین دانشگاه پیام نور و سازمان نظام پرستاری

دسته: علمی، پژوهشی
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
امضا تفاهم نامه بین دانشگاه پیام نور و سازمان نظام پرستاری

همکاری دانشگاه پیام نور با سازمان نظام پرستاری کشور، پیشتازی این دانشگاه در ارائه پایان نامه با موضوع تحریم، صدور دستور العمل غیبت در امتحانات نیمسال دوم ۹۸-۹۷ دانشگاه شهید بهشتی و همچنین دو انتصاب در این دانشگاه از جمله اخبار کوتاه دانشگاهی امروز است.

به گزارش پرستارنیوز، دانشگاه پیام نور، تفاهم نامه همکاری مشترک بین این دانشگاه و سازمان نظام پرستاری کشور در حاشیه اولین رویداد ملی کارآفرینی مراقبت و سالمندی در سازمان مرکزی پیام نور به امضا رسید.

این تفاهم نامه با موضوع؛ «طراحی و اجرای پروژه‌های آموزشی، پژوهشی و کاربردی مشترک مورد نیاز براساس اهداف تعیین شده طرفین»، «همکاری متقابل در اجرای طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی مشترک براساس اولویت‌ها واهداف تعیین شده طرفین»، «برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت در حوزه‌های تخصصی و همکاری در اجرای مشترک دوره های آموزشی با تأکید بر دانشجویان، دانش‌آموختگان در زمینه‌های مرتبط علمی و عملی مورد توافق طرفین»، «برگزاری سمینارها و کارگاه‌های آموزشی مشترک برای کلیه مخاطبین طرفین» و «همکاری در تدوین و تولید محتوای آموزشی و الکترونیکی، نرم‌افزارها و فیلم های آموزشی، علمی و پژوهشی مورد نیاز نظام پرستاری و جامعه سلامت کشور» بین دانشگاه پیام نور و سازمان نظام پرستاری امضا شد.

براساس این تفاهم نامه، طرفین متعهد شدند؛ از قابلیت‌ها و توانمندی های یکدیگر در حوزه عملیاتی شدن فعالیت های مشترک استفاده کنند و حقوق مادی و معنوی در خصوص نتایج حاصل از فعالیت های مشترک را به نحوی که این اقدامات منجر به تولید دانش فنی و دستاوردی نوینی شود؛ به رسمیت بشناسند.

دو انتصاب در دانشگاه شهید بهشتی

سید حسن صدوق، رئیس دانشگاه شهید بهشتی طی احکامی جداگانه علیرضا شاملی سندی، استادیار دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر را به عنوان سرپرست گروه نرم افزار و سیستم های اطلاعاتی و کیان سهیل، استادیار دانشکده ادبیات و علوم انسانی را از سمت سرپرست به مدیر گروه زبان و ادبیات انگلیسی منصوب کرد.

دستور العمل غیبت در امتحانات نیمسال دوم ۹۸-۹۷ دانشگاه شهید بهشتی

دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی حداکثر تا پایان وقت اداری یک روز بعد از امتحان باید وضعیت حضور و غیاب را در هریک از دروس نظری و عملی در سیستم گلستان ثبت کنند.

یادآور می شود؛ در صورت ثبت نکردن غیبت توسط کارشناسان آموزش در زمان ورود و همچنین قفل نمرات توسط استادان، برای دانشجویان و اساتید در سیستم گلستان مشکل ایجاد می شود.

دانشجویان به منظور کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه شهید بهشتی مراجعه کنند.

پیشتازی دانشگاه پیام نور در ارائه پایان نامه با موضوع تحریم

غلامرضا بخشی خانیکی، رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران با بیان اینکه این دانشگاه در ارائه پایان نامه با موضوع تحریم پیشتاز است؛ اظهار داشت: براساس اعلام پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، ۸۷۲ پایان نامه در ۳۵ سال گذشته به موضوع تحریم پرداخته است که ۱۷۲ مورد از آن به سال ۹۶ اختصاص دارد.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3620 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 173
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث