افزایش حقوق مسئولین ارشد سازمان نظام پرستاری صحت دارد /وقت زیادی از شورایعالی گرفت

دسته: صنفی حرفه ای
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۲۶ مهر ۱۳۹۷
افزایش حقوق مسئولین ارشد سازمان نظام پرستاری صحت دارد /وقت زیادی از شورایعالی گرفت

رییس کمیسیون بودجه شورایعالی نظام پرستاری گفت: افزايش حقوق ميبايستى برابر با قوانين جارى كشور به نسبت سال گذشته صورت گيرد و نيازى براى مباحث گسترده براى آن وجود ندارد.

حمید سالاری رییس کمیسیون بودجه شورایعالی نظام پرستاری در گفتگو با پایگاه خبری-تحلیلی پرستارنیوز گفت: ابتدا بنده از مطالبى که اخیرا در خصوص مواضع اعضاى شورایعالى مطرح شده و انها را بى خاصیت خواندند، گله مندم و انتظار دارم که در طرح مباحث جانب انصاف رعایت شود.

ایشان ضمن انتقاد از ضعف اطلاع رسانى شفاف جلسات شورایعالى گفت: بنده تذکر لازم براى اصلاح ان و بیان شفاف دیدگاهها و مباحث مطرح شده در جلسات شورایعالى را داده ام و امیدوارم این موضوع توسط ریاست محترمه شورا عالى بشود، چرا که ما جلسات محرمانه اى که افکار عمومى جامعه پرستارى بر ان نامحرم باشند نداریم و نباید داشته باشیم.

رئیس کمیسیون بودجه و بازرس شورایعالی نظام پرستاری در خصوص مصوبه افزایش حقوق مسئولین ارشد سازمان نظام پرستاری گفت: این موضوع در جلسه اخیر شورایعالى مطرح شد و با عنایت به دو دلیل بنده به عنوان مخالف جدى ان صحبت کردم و تذکر دادم: اول اینکه این موضوع وقت زیادى از جلسه شورا و کمیسیون بودجه در ان روز و جلسات قبل گرفته بود و دوم اینکه میزان پیشنهادى نیز رقم مورد توافق ما نبود که تعداد قابل توجهى از همکاران شورا نیز به همین دلایل و همچنین شرایط موجود کشور و جامعه پرستارى با بنده هم نظر بودند .

سالاری در ادامه گفت: افزایش حقوق می بایستى برابر با قوانین جارى کشور به نسبت سال گذشته صورت گیرد و نیازى براى مباحث گسترده براى آن وجود ندارد. در همین راستا هم مباحث خوبى از طرف موافقین و مخالفین مصوبه طرح شد که هر کدام نیز دلایل خود را براى اعضا بیان کردندکه از مجموع مباحث میشد اینطور برداشت کرد که شورا حساسیت لازم را دارد و منفعل عمل نکرده است.

سالاری در پایان جهت رعایت عدالت و انصاف خواستار مصاحبه با موافقین شد و گفت: در راى گیرى نهایى جلسه عصر شورا، این مصوبه، بعد از اصلاحاتى که در پیشنهاد قبل از ظهر انجام شد با اختلاف بسیار اندکی راى آورد و مصوب شد.

خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خسنود باشى و ما رستگار


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3575 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 109
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث