ارائه دوره‌های کوتاه مدت برای دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری دانشگاه کرکوک

دسته: آموزش و آزمون , فرهنگی ، اجتماعی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
ارائه دوره‌های کوتاه مدت برای دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری دانشگاه کرکوک

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: دانشگاه آزاد اسلامی دوره‌های کوتاه مدت برای دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری دانشگاه کرکوک ارائه خواهد کرد.

به گزارش پرستارنیوز، دکتر عزیز جوانپور هروی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، با بیان اینکه اخیراً به همراه مهندس شیخ عطار سرپرست معاونت بین الملل و امور دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه سفری به کشور عراق داشتیم، گفت: در این سفر جلسه‌ای با دکتر عباس تقی رئیس دانشگاه کرکوک به منظور انجام همکاری‌های علمی صورت گرفت.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه دانشگاه آزاد اسلامی با دانشگاه کرکوک، گفت: این تفاهم نامه که اخیراً بین این دو نهاد امضا شده نیز شامل همکاری‌های علمی است، لذا در ملاقات با دکتر عباس تقی رئیس دانشگاه کرکوک و پیرو تفاهم نامه، مذاکرات عملیاتی و اجرایی درخصوص ارائه دوره‌های کوتاه مدت برای دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری صورت گرفت.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی ادامه داد: همچنین در این سفر بازدیدی از دانشکده‌های پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری، علوم پایه و علوم مهندسی دانشگاه کرکوک انجام شد.

دکتر جوانپور هروی در ادامه تصریح کرد: در این سفر دیداری نیز با بخش خصوصی و گروه‌های مردمی استان کرکوک برگزار و طبق خواسته آنها مقرر شد طرح پیشنهادی برای تأسیس شعبه دانشگاه آزاد اسلامی در استان کرکوک، به دانشگاه آزاد اسلامی ارائه شود تا تصمیمات نهایی در این خصوص اتخاذ شود.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3612 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 62
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث