اخذ مجوز انتشار نشریه علمی، پژوهشی پرستاری مددجو محور

دسته: علمی، پژوهشی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۶
اخذ مجوز انتشار نشریه علمی، پژوهشی پرستاری مددجو محور

مجوز انتشار نشریه علمی، پژوهشی پرستاری مددجو محور توسط دانشکده پرستاری و مامائی دانشگاه علوم پزشکی ایران اخذ شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی پرستارنیوز، دکتر فروغ رفیعی رییس دانشکده پرستاری و مامائی دانشگاه علوم پزشکی ایران اعلام کرد: در راستای توسعه حرفه ای و تولید و انتشار دانش تخصصی پرستاری،دانشگاه علوم پزشکی ایرانبا پشتیبانی موسسه نگاه‌ مشرق ‌میانه به عنوان ناشر نشریه پرستاری مددجو محور (Journal of Client Centered Nursing Care) موفق شد مجوز انتشار این نشریه را در شهریورماه ۱۳۹۶، از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اخذ نماید.

رفیعی افزود: این نشریه به صاحب امتیازی دانشکده پرستاری و مامائی دانشگاه علوم پزشکی ایران و به زبان انگلیسی در حوزه تخصصی پرستاری فعالیتمی‌کند.

مدیر مسؤول نشریه گفت: یکی از فرصت‌های ویژه انتشار مقالات در این نشریه، حمایت مالی دانشکده پرستاری و مامائی دانشگاه علوم پزشکی ایران از ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات توسط ناشر مجله است که با توجه به انتشار نشریه به زبان انگلیسی و به منظور سهولت در روند انتشار مقالات و کمک به نویسندگان به مدت یکسال صورت می‌گیرد. از این‌رو، برای بهره‌برداری از این فرصت، از پژوهشگران گرامی حوزه پرستاری دعوت می‌شود تا مقالات ارزشمند خویش را از طریق وب‌سایت مجله ارسال فرمایند.

رییس دانشکده پرستاری ایران ادامه داد: در حال حاضر سایت مجله جهت پذیرش مقالات راه اندازی شده است و علاقه مندان می توانند مقالات خود و سایر موارد مرتبط  از طریق سایت (http://jccnc.iums.ac.ir) ارسال نمایند.


نوشته شده توسط:سردبیر .. - 3427 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 244
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادداشت
گفتگو
گزارش
اخلاق پرستاری
جذب و استخدام
حوادث